Medewerkers

Wij zijn het team van PAO Techniek en Management. Deze collega's zijn verantwoordelijk voor de programmering, het vermarkten en organiseren van de cursussen en opleidingen. Je bent bij ons van harte welkom met al jouw vragen. 

 

ir. Jawairia Ahmad

Programmamanager water

j.ahmad@paotm.nl
06 84 29 17 91
 

Edith van Breukelen

Cursusadministratie en kwaliteitsmanagement

e.vanbreukelen@paotm.nl
015 278 46 18
 

Marja de Bruin

Cursusorganisatie

m.debruin@paotm.nl
015 278 34 63
 

Barbara Dekker

Cursusorganisatie

b.dekker@paotm.nl
015 278 88 25
 

ir. Anne van Delft

Directeur bedrijfsvoering

a.vandelft@paotm.nl
06 30 07 47 61
 

Mandy van der Goes

Marketing en communicatie

m.vandergoes@paotm.nl
015 278 89 61
 

Lisette Hofland

Office manager

l.hofland@paotm.nl
015 278 46 18
 

Desirée Jongeleen

Financiële administratie

d.jongeleen@paotm.nl
015 278 44 04
 

Nataly Lie-Kwie

Cursusorganisatie

n.lie-kwie@paotm.nl
015 278 80 94
 

ir. Marloes Nieuwenhuis

Programmamanager

m.nieuwenhuis@paotm.nl
06 39 84 75 67
 

Marleen Plasmans-Oostdijk BBA

Marketing en communicatie

m.plasmans-oostdijk@paotm.nl
015 278 49 79
 

dr. Soheil Sabooni

Programmamanager

s.sabooni@paotm.nl
015 278 58 48
 

Sjoerd Starrenburg MSc

Marketing en communicatie

s.starrenburg@paotm.nl
015 278 27 50
 

Linda Visser-Penris MSc

Marketing en communicatie

l.visser-penris@paotm.nl
015 278 13 74